Deka Galvano Technic

Hakkımızda

30 yılı aşkın bir süredir, Deka GalvanoTeknik olarak metal yüzey kaplama sektöründe öncü bir misyonla varlığımızı sürdürüyoruz. Metalin Güvencesi ve Kalite Kaplama Sanatı ilkelerini benimseyerek, her adımda mükemmelliği hedefledik ve sektördeki deneyimimizi adım adım geliştirdik.

1993 yılında başladığımız bu yolculuk, elektro çinko kaplama prosesiyle başladı ve zaman içinde kazandığımız derin bilgi ve tecrübeyle şekillendi. Her müşterimiz, her proje, bize yeni bir öğrenme ve gelişme fırsatı sundu. Metal yüzey kaplama alanında liderlik iddiamızı, 30 yıllık bu tecrübeyle temellendirdik.

Metalin Güvencesi prensibi, tam otomatik SIYANÜRSÜZ alkali çinko kaplama hatlarımızın arkasında yatan güvencedir. 30 yıl boyunca kazandığımız deneyim, metal yüzeylerin parlaklığını artırmak, dayanıklılığını sağlamak ve estetikle fonksiyonelliği birleştirmek konusundaki uzmanlığımızı pekiştirdi.

Kalite Kaplama Sanatı, her projeye özenle yaklaşmanın ve metalin her yüzeyinde estetik ile mükemmelliği bir araya getirmenin adıdır. 4 adet tam otomatik askı hattı ve 1 adet tam otomatik dolap hattımız, bu sanatı en üst düzeyde yaşattığımızın bir ifadesidir. 30 yıllık deneyimimizle, her projeyi bir sanat eseri gibi şekillendiriyoruz.

Deka GalvanoTeknik olarak, Metalin Güvencesi ve Kalite Kaplama Sanatı prensiplerimizi 30 yıllık tecrübemizle birleştiriyoruz. Metal yüzeylerdeki uzmanlığımızı, müşterilerimize güvenilirlik ve estetikle sunmaya devam ediyoruz. Geçmişten aldığımız güçle geleceği şekillendiriyor, metal yüzey kaplama alanında liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz.

Sizleri de 30 yıllık tecrübemizi deneyimlemeye ve metalin parlak dünyasında bizimle buluşmaya davet ediyoruz.

Hakkımızda

Open chat
Hello
Can we help you?