Deka Galvano Technic

Yönetim

Hakan Toy Deka Galvano Genel Müdür

Genel Müdür

Hakan Toy

Hakan Toy, geniş deneyimi ve üretime, metale olan tutkusuyla tanınan başarılı bir liderdir. 

Eğitimini tamamladıktan sonra endüstriyel kaplama sektöründe kendisini geliştiren Hakan Toy, Deka Galvano’nun Genel Müdürü olarak önemli bir rol üstlenmiştir.

Şirketin başarısında ve büyümesinde etkili olan liderlik becerileri sayesinde, Deka Galvano Technic sektördeki öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

Hakan Toy, teknolojiye olan ilgisini iş hayatında da yansıtmış ve Deka Galvano Technic’i modern teknolojik altyapısıyla donatarak müşterilere en üst düzeyde hizmet sunmayı amaçlamıştır. Ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla, şirketin vizyonunu yönlendirmiştir.

Genel Müdür Yardımcısı

Oğuzkaan Toy

Oğuzkaan Toy, vizyoner yaklaşımı ve teknolojiye olan derin ilgisiyle tanınan genç bir liderdir. Uluslar arası ilişkiler mezunu ve kariyerine erken yaşlarda enerjiyle adım atmıştır.

Hakan Toy’un büyük oğlu olarak Deka Galvano Technic adlı lider endüstriyel kaplama firmasının yönetiminde aktif rol alır. Şirket vizyonunu şekillendirir, yenilikçi fikirleri ve geniş düşünce yapısıyla öne çıkar.

Teknolojiye olan ilgisi, Oğuzkaan Toy’u yeni nesil teknolojilere yatırım yapmaya teşvik eder. Faaliyetleri modern teknolojiyle birleştirerek ürün kalitesini ve hizmet standartlarını yükseltmeyi amaçlar.

 

Oğuzkaan Toy Deka Galvano Genel Müdür Yardımcısı

Yönetim

Open chat
Hello
Can we help you?